Aktuality •  Kapela •  Galerie •  Písně •  Koncerty •  Kontakt

Příští koncerty

Zbiroh - Food Festival

sobota 20.7.2024, 18:00

Plzeň - Pivovarský dvůr Purkmistr

středa 31.7.2024, 20:00

Žumberk - Pivovar

pátek 2.8.2024

Dunajovice - Bistro na Sejpce

sobota 3.8.2024

Dunajovice - Bistro na Sejpce

sobota 28.9.2024

Odehrané koncerty

Litoměřice - Pivovar Labuť

pátek 5.7.2024

Úpořiny

čtvrtek 4.7.2024

Žitenice - narozeninový koncert

sobota 18.5.2024, 17:00

Řevnice - festival Všechny chutě světa

sobota 11.5.2024, 18:00

Plzeň - URBEX Club

sobota 2.3.2024, 20:00

Praha - Kulturní centrum Kaštan

sobota 20.1.2024, 20:00

Zruč - Nostalgická Putyka Bonn

pátek 22.12.2023, 19:00

Plzeň - URBEX Club

čtvrtek 30.11.2023, 20:00

Katovice - Autumn night

sobota 25.11.2023, 20:00

Plzeň - Divadlo Pod Lampou (soutěž Múza)

středa 8.11.2023, 22:20

Dunajovice - narozeninový koncert

sobota 21.10.2023, 17:00

Písek - festival Všechny chutě světa

sobota 19.8.2023, 17:00

Druztová - pivovar Radouš

pátek 14.7.2023, 20:00

Švihov - Dům kultury

sobota 8.7.2023, 19:30

Žatec - Restaurace a Minipivovar U Orloje

pátek 7.7.2023, 19:00

Plzeň - Pivovarský dvůr Purkmistr

středa 5.7.2023, 20:00

Žumberk - Pivovar

úterý 4.7.2023, 18:00

Nepomuk - kemp Nový rybník, restaurace Koliba

pondělí 3.7.2023, 18:00

Dobřany - Modrá hvězda

sobota 1.7.2023, 18:00

Teplice - festival Doma na zahradě

sobota 24.6.2023, 20:30

Dubí - Mstišovská pouť

pátek 23.6.2023, 18:00

Dobřichovice - festival Všechny chutě světa

sobota 17.6.2023, 15:00

Pecínov - Svatba Báry a Standy

pátek 16.6.2023, 18:00

Zruč-Senec - U Drudíků

sobota 25.2.2023, 18:00

Plzeň - Divadlo Pod Lampou (soutěž Múza finále)

čtvrtek 1.12.2022, 23:00

Plzeň - Divadlo Pod Lampou (soutěž Múza)

středa 2.11.2022, 22:00

Osek - Pivovar Ossegg

pátek 30.9.2022, 19:00

Praha Ládví - Dny českého piva na Ládví

pátek 16.9.2022

Proboštov - Sokolovna

pátek 9.9.2022, 20:00

Litoměřice - Pivovar Labuť

sobota 13.8.2022, 20:00

Žatec - Restaurace a Minipivovar U Orloje

pátek 12.8.2022, 19:00

Dvůr Králové - Středověká krčma - Starý Pivovar

sobota 9.7.2022, 20:00

Stěžery - Pivovar Beránek

pátek 8.7.2022, 18:00

Stanovice - Šporkův Mlýn

středa 6.7.2022, 16:00

Smiřice - Pivní pohoda

úterý 5.7.2022, 17:00

Běleč nad Orlicí - Hostinec s pivovarem "U Hušků"

neděle 3.7.2022, 16:00

Tetín - Tetínská pouťovačka

sobota 2.7.2022, 17:30

Přelouč - Pivní pohoda

sobota 2.7.2022, 14:00

Teplice - festival Doma na zahradě

sobota 25.6.2022, 19:00

Druztová - Stodolní hospůdka

pátek 10.6.2022, 20:00

Zruč - narozeninový koncert

sobota 30.4.2022, 16:00

Hamr - Rekreační areál Kosky

středa 4.8.2021, 14:00

Chlum u Třeboně - kiosek Paradise

úterý 3.8.2021, 17:30

Teplice - Zahájení lázeňské sezony

sobota 26.6.2021, 19:19

Chabařovice - Autokemp

sobota 5.6.2021, 18:30

Řehlovice - kulturní centrum

sobota 5.6.2021, 14:00

Teplice - Den rodin a dětí

neděle 28.6.2020

Zruč - narozeninový dvojkoncert

sobota 9.5.2020